‘Olağan Şüpheliler’ dizi setinde kaza: Aylin Akyüz yoğun bakıma kaldırıldı

‘Olağan Şüpheliler’ dizi setinde kaza: Aylin Akyüz yoğun bakıma kaldırıldı

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen adlı dijital platformda yayımlanan “Olağan Şüpheliler” dizisi setinde dublör olarak görev alan oyuncu Aylin Akyüz, düşerek beyin kanaması geçirdi. Yoğun bakıma kaldırılan Akyüz’ün durumu ciddiyetini koruyor.

Sinema Televizyon Sendikası, Aylin Akyüz’ün dublör olarak görev aldığı “Olağan Şüpheliler” dizisi setinde kaza geçirdiğini duyurdu. Yapımcılığını 1441 Productions’un üstlendiği, yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı dizide Aylin Akyüz’ün, trafik kazası sahnesi çekilirken önce aracın üzerine sonra da yere düşerek yaralandığı belirtildi.

Açıklamada, Akyüz’ün beyin kanaması nedeniyle yoğun bakıma alındığı, durumunun ciddiyetini koruduğu ifade edildi.

Sendika, olayın adli mercilere de ulaştığını belirterek olası ihmallerin açığa çıkması için süreci takip edeceklerini duyurdu.

Sinema Televizyon Sendikası’nın açıklaması şöyle:

“03.04.2021 tarihinde, yapımcılığını 1441 Productions’ın üstlendiği ‘Olağan Şüpheliler’ isimli Exxen platformunda yayınlanacak dizi filmin çekimleri sırasında meslektaşımız Aylin Akyüz iş kazası geçirmiştir. Trafik kazası sahnesi sırasında dublör olarak görev alan arkadaşımız, önce aracın üstüne sonra da yere düşerek ağır yaralanmıştır. Kaza sonrası hastaneye yönlendirilen meslektaşımız, beyin kanaması sebebiyle yoğun bakıma alınmıştır. Hastanede ailesini ziyaret ettiğimiz ve olayla ilgili bilgi aldığımız Aylin Akyüz’ün durumu hala ciddiyetini korumaktadır. Meslektaşımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyor, ailesi, sevenleri ve tüm ekip arkadaşlarına geçmiş olsun diliyoruz. Adli mercilere de ulaşan bu elim olayın sorumlularının bulunması ve olası ihmallerin açığa çıkarılması için süreci dikkatlice takip ediyoruz. Gelişmeleri kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceğiz.

İş kazaları önlenebilir!

#ÖnceSağlıkSonraÇekim”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal