Yeni 007, siyahi kadın oyuncu Lashana Lynch olacak

Yeni 007, siyahi kadın oyuncu Lashana Lynch olacak

“Captain Marvel” ile tanınan İngiliz oyuncu Lashana Lynch, yeni James Bond filmi “Bond 25”te Ajan 007 karakterinin canlandıracak.

Daniel Craig’in beşinci ve son kez James Bond’a hayat vereceği “Bond 25” adlı film, yeni 007 kodlu kadın ajan üzerinden ilerleyecek. Hikâyeye göre Bond, kadın Bond’u baştan çıkarmaya çalışacak ancak kadın Bond ona direnecek.

Yönetmenliğini Cary Joji Fukunaga’nın yaptığı, Phoebe Waller-Bridge’nin senaristleri arasında olduğu filmin önemli bir sahnesinde James Bond emekliliğini isteyip Lashana Lynch’i yeni 007 olarak tanıştıracak. Bu sahne detaylıca şöyle ilerleyecek: MI6 müdürü M, odasına yeni 007’yi çağıracak. İçeriye Lashana Lynch’in canlandırdığı Nomi girecek ve artık emekliye ayrılan ve sakin bir hayata geçiş yapan James Bond’un kod adını Nomi taşımaya başlayacak.

Rami Malek, David Dencik, Ana De Armas, Billy Magnussen, Dali Benssalah, Rory Kinnear’ın rol aldığı filmde eski Bond filmlerinde yer alan ekipten Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Naomi Harris, Lea Seydoux, Christoph Waltz ve Jeffrey Wright’ın olacağı biliniyor.

Öte yandan Christoph Waltz, bu hafta “Bond 25 setinde görüntülenmiş ve yeni filmde de kamera karşısına geçeceği ortaya çıkmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal