Uykusuz’dan CNN Türk kapağı

Uykusuz’dan CNN Türk kapağı

Haftalık mizah ve karikatür dergisi Uykusuz, CNN Türk’ün çığ faciası haberini yarıda keserek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine bağlanmasını bu haftaki kapağına taşıdı.

Uykusuz dergisi, CNN Türk’ün Van’dan gelen çığ faciası haberini keserek AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırıkkale mitingine bağlanmasını kapağına taşıdı.

Uykusuz, bugün İstanbul’da, cuma günü tüm Türkiye’de bayilerde olacak.

CHP boykot kararı almıştı

Geçen hafta Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, parti yönetiminin aldığı karar doğrultusunda artık CNN Türk ekranlarında yer almayacaklarını açıklamıştı.

Özkan, seçmenlerinden de CNN Türk’ü izlememelerini talep ederek, “Seçmenlerimiz de izlemesin, çocuklarına izletmesin” demişti.

CHP PM üyesi Eren Erdem, CHP’nin boykot kararı hakkında yaptığı açıklamada “Cumhuriyet Halk Partisi resmi kararıdır: ‘Hiçbir partilimiz CNN TÜRK ekranlarına çıkmayacak, hiçbir partilimizin CNN TÜRK izlememesini istiyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç ise Twitter hesabından “CNN-Demirören kanalı ve kepaze yayınları ile ilgili daha önce birkaç defa eleştiri ve tespitlerimi ifadede etmiştim. Şimdi alın kanalınızı hayrını görün” diye yazmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal