Ümit Ünal’ın ‘Aşk, Büyü vs.’ adlı yeni filminin çekimlerine haziranda başlanacak

Ümit Ünal’ın ‘Aşk, Büyü vs.’ adlı yeni filminin çekimlerine haziranda başlanacak

Son olarak “Sofra Sırları”nı yöneten Ümit Ünal, başrollerinde Ece Dizdar ve Selen Uçer’in yer alacağı yeni filmi “Aşk, Büyü vs.”nin çekimlerine haziran ayında başlanacağını açıkladı.

“9”, “Ara”, “Gölgesizler” ve “Nar” gibi filmlere imza atan, son olarak Demet Evgar’ın başrolünü üstlendiği “Sofra Sırları”na yöneten Ümit Ünal, yeni bir filmle beyazperdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Geçen yıl sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla “Aşk, Büyü vs.” adlı yeni bir proje için çalışmalara başladığını duyuran Ünal, yeni filminin çekimlerine başlamaya hazır görünüyor. Başarılı yönetmen, yine sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla “Aşk, Büyü vs.”nin yolda olduğunu söyledi ve filmin çekimlerine haziran ayında başlanacağını açıkladı.

Başrolleri Ece Dizdar ve Selen Uçer paylaşıyor

Ümit Ünal’ın aynı zamanda senaryosunu da kaleme aldığı filmin başrollerinde Ece Dizdar ve Selen Uçer yer alıyor. Filmin konusu hakkında bilinenler şimdilik oldukça kısıtlı olsa da, geçtiğimiz aylarda yayımlanan tanıtım fragmanı hikâyenin merkezinde yıllar sonra yolları yeniden kesişen iki kadının yer alacağını gösteriyor.

Ünal, bu tanıtım fragmanıyla birlikte yayınladığı açıklamada yeni projesini şu sözlerle anlatmıştı:

“Önce, iki yılın sonunda ‘Aşk, Büyü vs.’nin senaryosu tamamlandı. Ardından oyuncularımız Ece Dizdar ve Selen Uçer’le aylarca prova yaptık. O zamandan beri tüm ekiple, geçmişte kalmış eski bir aşkın, eski bir büyünün peşinden gidiyoruz.”

Ünal’ın filmi daha iyi anlamak ve anlatabilmek için çektik dediği tanıtım fragmanı şöyle:

 

Kaynak: Filmloverss

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal