Tim Burton’ın ‘Dumbo’sunun kadrosundan ilk isimler

Tim Burton’ın ‘Dumbo’sunun kadrosundan ilk isimler

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında Disney’in meşhur filmi “Dumbo”nun canlı çekim uyarlamasının Tim Burton tarafından yapılacağı haberi, gerek orijinal filmin gerek yönetmenin hayranları tarafından şüpheyle karşılanmıştı.

Pek çok kişi için, filmin başarısı Disney’in kadrosuna katabileceği oyunculara bağlı. Yeni paylaşılan bilgilere göre ise, iki oldukça önemli oyuncu, filmdeki ana karakterler için değerlendiriliyor.

Halihazırda pazarlık halinde olan oyunculardan biri Will Smith. Oyuncunun başrolünde yer aldığı 1995 tarihli “Çılgın İkili” filminin devam filmi “Bad Boys for Life”ın “Dumbo” ile aynı tarihlere denk geliyor olması nedeniyle, Smith şayet teklifi kabul ederse “Bad Boys for Life”ın tarihleri öne atılabilir.

İkinci isim ise Tom Hanks. Variety’de yer alan habere göre, Disnet Hanks’i filmin kötü karakteri için düşünüyor. Habere göre Hanks “Dumbo” ile 2. Dünya Savaşı draması “The Grey Hound” arasında bir seçim yapacak.

Dalga geçilen bebek bir sirk fili ile beraber çalıştığı farenin öyküsünü anlatan “Dumbo”, canlı çekimler ile animasyonun birleşimi olacak. Disney tarafından canlı çekimle uyarlanacak filmler arasında “Sindirella”, “Güzel ve Çirkin” ve “Orman Kitabı” var.

Kaynak: Independent

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal