‘The Office’in yapımcıları, çalışanların gün boyu online konferansta olduğu yeni dizi hazırlıklarına başladı

‘The Office’in yapımcıları, çalışanların gün boyu online konferansta olduğu yeni dizi hazırlıklarına başladı

“The Office” dizisinin yapımcıları, çalışanların gün boyu online konferansta olduğu yeni bir dizinin hazırlıklarına başladı.

Klasik iş yeri sitcom’u “The Office”in (2005–2013) yapımcıları Ben Silverman ve Paul Lieberstein, içinde bulunduğumuz global sağlık krizinin koşullarından ilham alan bir “uzaktan iş yeri komedisi” için kolları sıvadılar.

Altyazı‘nın Deadline’dan aktardığı habere göre, dizinin merkezinde, “çalışanların birbirleriyle iletişimini ve üretkenliğini sağlamak adına tüm ekibin sanal biçimde gün boyu yüz yüze olmasını isteyen bir patron” olacak.

Silverman, diziyle ilgili şunları söyledi: “Pek çoğumuz, iş ve daha başka şeyler için günlük Zoom toplantılarına girip duruyoruz. Yeni bir normalin içindeyiz ve hem kişisel hayatlarımızda hem de başkalarıyla bağlantı halinde ve üretken kalabilmeye çalıştığımız iş yaşamlarımızda yönümüzü belirlemeye çalışıyoruz. Muhteşem Paul Lieberstein’ın yönetiminde, öyle sanıyoruz ki elimizde sadece bu zorlu sürece mizah katmakla ve bir rahatlama getirmekle kalmayacak, aynı zamanda yaratıcı ve yıllarca kalıcı olabilecek bir dizi var.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal