‘The Kominsky Method’un son sezonu 28 Mayıs’ta yayımlanacak

‘The Kominsky Method’un son sezonu 28 Mayıs’ta yayımlanacak

Oscar ödüllü oyuncular Michael Douglas ve Alan Arkin’in başrolleri paylaştığı Altın Küre ödüllü Netflix dizisi “The Kominsky Method”un üçüncü ve son sezonu 28 Mayıs’ya yayımlanacak.

“The Bing Bang Theory”, “Two and a Half Men” gibi yapımlarda imzası olan Chuck Lorre’un yaratıcısı olduğu “The Kominsky Method”un yapımcıları arasında Lorre ve Al Higgins ile birlikte Michael Douglas da yer alıyor.

Dizide artık yaşlı bir oyuncu olan Sandy Kominsky’ın (Michael Douglas) yıllarca yer aldığı kamera önünden oyunculuk koçluğuna geçişindeki hikâyeleri anlatılıyor. İlk iki sezonda yeni kaybettiği eşinin acısıyla başa çıkmakta zorlanan Sandy Kominsky’nin menajeri Norman’a hayat veren Alan Arkin, bu son sezonda yer almıyor.

Son sezonda hayatın ve yaşlılığın getirdikleriyle Norman olmadan yüzleşmek zorunda kalan Sandy’nin, eski eşi Roz Volander’in de geri gelişiyle hayatı iyice karmaşıklaşıyor. Sandy’yi bu sezonda para, ölüm, aşk, cinayet gibi sıradan şeyler bekliyor.

Morgan Freeman ve Barry Levinson’ın konuk olacağı altı bölümlük final sezonunda Kathleen Turner, Sarah Bake, Paul Reiser, Douglas Edelstein, Emily Osment, Graham Rogers, Haley Joel Osment gibi isimler de rol alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal