Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nin fiziki gösterimleri iptal edildi

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nin fiziki gösterimleri iptal edildi

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nin (SYFF) Pera Müzesi’nde gerçekleşmesi planlanan fiziki gösterimleri pandemi tedbirleri doğrultusunda iptal edildi. Çevrimiçi gösterimlerin olacağı SYFFEVDE programı 1-6 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek.

19-22 Kasım tarihleri arasında Pera Müzesi’nde gerçekleşmesi planlanan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali, koronavirüs vakalarının artmasıyla alınan yeni tedbirler kapsamında iptal edildi.

Festivalin 2020 seçkisiyle çevrimiçi düzenlenecek olan  SYFFEVDE programı, 1-6 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Filmler surdurulebiliryasam.net adresi üzerinden izleyiciyle buluşacak.

SYFFEVDE’nin programına ve kotalı film seansları için kayıt formlarına da şu an hazırlanmakta olan aynı siteden ulaşılabilecek.

Açılış filmi: ‘Milletler Birleşince: Acil Zamanlar için Acil Çözümler’

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Heinrich Böll Stiftung Derneği Türkiye Temsilciliği ve UNDP Türkiye’nin desteğiyle gerçekleşecek olan SYFFEVDE çevrimiçi festivalin açılışı “Milletler Birleşince: Acil Zamanlar için Acil Çözümler” adlı filmle yapılacak.

BM tarafından, kuruluşunun 75’inci yılında ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın beşinci yılını kutlamak için özel hazırlanan “Milletler Birleşince: Acil Zamanlar için Acil Çözümler” (Nations United: Urgent Solutions for Urgent Times) adlı film 1 Aralık’ta saat 11.00’de gösterilecek.

SYFFEVDE programına şuradan ulaşılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal