‘Spider-Man: Into the Spider-Verse’ 26 Haziran’da Netflix’te

‘Spider-Man: Into the Spider-Verse’ 26 Haziran’da Netflix’te

Akademi, Altın Küre ve BAFTA’da en iyi animasyon ödülüne değer görülen “Spider-Man: Into the Spider-Verse” adlı animasyon film, 26 Haziran’da Netflix’te yayımlanacak.

Sony’nin büyük övgü toplayan yapımının yönetmenliğini Bob Persichetti, Peter Ramsay ve Rodney Ronthman üstlendi. Animasyon filmin çalışma ekibinde “Love, Death + Robots”ın “The Witness” adlı bölümün yönetmeni Alberto Mielgo da yer aldı. Filmin seslendirme ekibi Shameik Moore, Jake Johnson, Haile Steinfeld, Mahershala Ali, Brian Tyree Henry ve Lily Tomlin’den oluşuyor.

Farklı paralel evrenlerdeki Spider-Man karakterlerinin bir araya geldiği film, Brooklyn’de yaşayan Miles Molares’in hikâyesine odaklanıyor. Sadece yetenekli öğrencilerin bulunduğu özel bir okula giden Miles, buraya adapte olmakta güçlük çeker. Kendisini grafiti konusunda cesaretlendiren amcasıyla vakit geçirmekten hoşlanan Miles, bir gün radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılır. Özel yetenekler edinen Miles, gerçek bir süper kahraman olabilmek için Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir ve Spider-Ham’den yardım alacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal