‘South Park’ pandemi özel bölümüyle ekranlara dönüyor

‘South Park’ pandemi özel bölümüyle ekranlara dönüyor

Efsanevi dizi “South Park”, 24. sezonu öncesi yayımlanacak bir saatlik “pandemi özel” bölümüyle ekranlara dönüyor. 30 Eylül’de izleyiciyle buluşacak özel bölümden fragman yayımlandı.

FilmLoverss’ın NME’den aktardığı habere göre, 24. sezonuna girecek olan “South Park”, yeni sezonunda 2020 yılının en büyük problemi olan koronavirüs salgınını işleyecek. Yeni yayımlanan fragmanında hayatımızı yeni bir döneme sokan pandeminin dizideki karakterler üzerindeki etkileri odak noktası olacak.

“The Pandemic Special” adlı özel bölümüyle bu ayın sonunda ekranlara geri dönen dizinin showrunner‘ları arasında yine Trey Parker ve Matt Stone bulunuyor. Özel bölüm için yayımlanan ilk fragmandan bölümün merkezinde Cartman ve Randy karakterlerinin yer alacağı anlaşılıyor. Randy’nin pandemi özel anonsuna yer verilirken Cartman’ın da okula geri dönmek ile ilgili problemi olduğu göze çarpıyor.

Özel bölüm 30 Eylül’de yayımlanacak

Cartman’ın “Bizi okula döndürmek için uğraşacaklar. Gerçekten o esarete geri dönmek mi istiyorsun?” diye şikâyet ettiği görülürken çocukların okula salgın önlemleri altında döndüğü görülüyor.

İlk olarak 13 Ağustos 1997 tarihinde yayınlanmaya başlayan “South Park”ın 23 sezonu bulunuyor. Dizi 30 Eylül’de 24. sezonu ile Comedy Central kanalında yayımlanmaya devam edecek.

“South Park”ın yeni bölümünün sinopsisi şu şekilde:

“Devam eden pandemi South Park sakinlerine zorluklar yaşatmaya devam ederken Randy Covid-19 salgınındaki rolünü kabul eder. Çocuklar mutlu bir şekilde okula döner ancak hiçbir şey eskiden bildikleri normal değildir; ne öğretmenleri ne evleri ne de Eric Cartman.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 yorum

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal