RTÜK’ün incelemeye aldığı ‘Kimsesizler’ dizisinin adı değiştirildi

RTÜK’ün incelemeye aldığı ‘Kimsesizler’ dizisinin adı değiştirildi

RTÜK’e yapılan şikâyet sonrası FOX TV’nin “Kimsesizler” dizisinin adı değiştirildi. Adı “Çocukluk” olarak değiştirilen dizinin fragmanları yeniden paylaşıldı.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’na (RTÜK) yapılan şikâyet sonrası, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk’in yer aldığı “Kimsesizler” dizisinin adı değiştirildi.

FOX TV, “Kimsesizler” dizisinin adını “Çocukluk” olarak değiştirme kararı aldı.

MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı “Çocukluk” dizisi, 9 Ekim Cuma günü FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk paylaşırken, onlara Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor.

Dizinin konusu

Dizide tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlem ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir ve bu kardeşlik, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır.

 

Kaynak: Medyatava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal