Robin Williams’ın ölümünde bilinmeyenler belgesel oldu: ‘Robin’s Wish’

Robin Williams’ın ölümünde bilinmeyenler belgesel oldu: ‘Robin’s Wish’

Yaşasaydı geçtiğimiz ay 69 yaşına girecek olan aktör Robin Williams’ın anısını yaşatmak isteyen hayranları, eşi Susan Schneider Williams’tan tam destek alarak bir belgesel filme imza attı.

Robin Williams’ı trajik bir şekilde kaybedeli, neredeyse altı sene oluyor. “Robin’s Wish” adlı proje, Williams’ın başta intiharı olmak üzere; çeşitli sağlık mücadeleleri, geçmişteki iblisleri, madde bağımlılığı ve kişisel yaşamı hakkında dönen çeşitli dedikodulara açıklık getirmeyi amaçlıyor.

Belgeselde “Night at the Museum” (Müzede Bir Gece) filmlerinin yönetmeni Shawn Levy, aktör Rick Overton ve “The Crazy Ones” dizisinin yapımcıları David E. Kelly ile John R. Montgomery görev alıyor.

Belgeselde, Lewy Cisimli Demans’a yakalandığı otopsi esnasında anlaşılan Williams’ın hastalığı hakkında bilgiler verilmesinin yanında, hastalığın yaşamını nasıl etkilediği de göz önüne serilecek. Beyindeki çeşitli hasarların yol açabileceği bu rahatsızlık, zihinsel yeteneklerde ileri seviyede azalmaya neden oluyor. Susan Schneider Williams, belgeselin bir yandan Lewy Cisimli Demans hakkında bilinç yaratmasını, bir yandan da aktörün zihninin arkasındaki trajediyi aydınlatmasını umuyor.

 

Kaynak: Bantmag. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal