Paul Ritter hayatını kaybetti

Paul Ritter hayatını kaybetti

Oyuncu Paul Ritter, 54 yaşında hayata veda etti. Ritter’ın menajeri, oyuncunun beyin tümörü nedeniyle öldüğünü duyurdu.

HBO’nun “Çernobil” dizisinde Anatoly Dyatlov’u, son olarak geçen sene final yapan “Friday Night Dinner” aldı televizyon dizisinde Martin Goodman’ı canlandıran, “Harry Potter” ve “James Bond” gibi filmlerde rol alan Paul Ritter’ın iki gece önce evinde öldüğü belirtildi. Oyuncunun ölümünü duyuran menajeri, “Paul Ritter’ın öldüğünü büyük bir üzüntüyle teyit ediyoruz. Paul, karısı Polly, oğulları Frank ve Noah yanındayken evinde huzur içinde öldü. 54 yaşındaydı ve beyin tümöründen muzdaripti” ifadelerini kullandı.

Duvar’ın Variety‘den aktardığına göre, Ritter’ın menajeri sözlerine, “Paul, olağanüstü bir beceriyle sahnede ve ekranda çok çeşitli roller oynayan olağanüstü yetenekli bir oyuncuydu. Son derece zeki, nazik ve eğlenceliydi. Onu çok özleyeceğiz” diyerek devam etti.

Ritter, son olarak geçen sene final yapan “Friday Night Dinner” adlı televizyon dizisinde Martin Goodman karakterini canlandırıyordu. HBO’nun “Çernobil” dizisinde nükleer santralin başmühendis yardımcısı Anatoly Dyatlov olarak tanınan oyuncu, “Harry Potter ve Melez Prens” ve “James Bond” serisinin “Quantum of Solace” filmlerinde de oynadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal