Ozan Güven’li reklam afişleri kaldırıldı

Ozan Güven’li reklam afişleri kaldırıldı

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uygulayan oyuncu Ozan Güven’in reklam yüzü olduğu banka afişlerinin sinemalardan kaldırdığı öğrenildi. ING Türkiye ise Ozan Güven ile olan reklam işbirliğinin Ocak 2020’de sona erdiğini hatırlattı

Altı ay beraberlik yaşadığı sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla yargılanacak olan ünlü oyuncu Ozan Güven’in sinemalardaki bütün reklam afişleri kaldırıldı.

Ünlü oyuncuya tepki gösteren kadınlar geçen günlerde ING Bank Kartal şubesinin önünde eylem yapmış ve “Ozan Güven’i reklamlarda görmek istemiyoruz” demişti.

Sözcü gazetesinin haberinde, Güven hakkında dava açılmasıyla beraber bankanın devam eden reklam kampanyasını iptal ettiği ileri sürülmüştü.

Bankadan konu ile ilgili yapılan açıklamada ise “ING Türkiye’nin Ozan Güven ile olan işbirliği Ocak 2020’de sona ermiştir, kendisiyle halihazırda bir işbirliği bulunmamaktadır” denilerek iptal gibi bir durumun söz konusu olmadığı ifade edildi.

Bulutsuz’un şikayeti üzerine Güven’in “hakaret”, “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” ve “kasten yaralama” suçlarından 3 yıl 8 aydan 13.5 yıla kadar hapsi istenmişti.

Adli tıp raporu

Bulutsuz, olay sonrası İstanbul Adli Tıp Şube Müdürülüğü’nden darp raporu almıştı.

Adli tıp uzmanı tarafından hazırlanan raporda, vücudunun çeşitli yerlerinde onlarca çürük ve morluğa rastlandığı kaydedildi. Raporda Bulutsuz’un sol gözde puslu görünüm nedeniyle bir sağlık kuruluşunda muayene olması ve içinde cam olabileceğini belirttiği baş parmak altında yara nedeniyle ortopedi muayenesi yapıldıktan sonra kapsamlı bir rapor düzenlenmesinin uygun olacağı görüşü bildirildi.

Raporda 28 yaşındaki Bulutsuz’un yapılan muayenesinde abajurla yaralanması sonucu çene ucunda 1×0,3 santim iyileşmekte olan yara, kafasının duvara yan şekilde çarpması sonucu sol göz içinde ve çevresinde morarma, sol kol dış alt kısmında 4×5 santim, sağ kol iç kısımda altı santim morarma bulunduğu, kolların çeşitli yerlerinde morluklar ve cam kesiği, kalça ve uyluk bölgesinde çok sayıda morluk, merdivenden yuvarlanmaya bağlı sol diz kısmında morluklar ve baş parmak altında cam olabileceği ifade edilen yara, Bulutsuz’un beyanıyla gözde hafif puslu görünüm tespiti yer aldı.

 

Kaynak: BirGün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal