Onur Ünlü imzalı ‘Dudullu Postası’ TV’de yayımlanacak

Onur Ünlü imzalı ‘Dudullu Postası’ TV’de yayımlanacak

Dijital platform üzerinden yayımlanan “Dudullu Postası” dizisi, Kanal D’de izleyiciyle buluşacak.

Çizer Serkan Yılmaz’ın yarattığı karikatür serisi “Dudullu Postası”ndan ilhamla hazırlanan, Onur Ünlü’nün yönetmenliğinde çekilen dizide sıra dışı bir semtin sıra dışı insanları anlatılıyor.

Güven Kıraç, Erkan Can, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Bülent Şakrak, Ayda Aksel, Ahmet Rıfat Şungar, Özgür Emre Yıldırım, Aslı Bekiroğlu, Gözde Çığacı ve Levent Tülek’in rol aldığı dizinin yapımcılığını Limon Yapım üstleniyor.

Hikâye ve tretmanı Banu Uzpeder ve Fuat Mete’ye ait olan, senaryosunu ise Funda Alp ve Yiğit Sertdemir’in kaleme aldığı 14 bölümlük dizinin konusu şöyle:

“Dudullu Postası”, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegâne gazetecisi sanan, megaloman Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmasıyla başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan (Ahmet Rıfat Şungar) ve Cem’le (Özgür Emre Yıldırım) çalışmaya başlayan Tayfur (Taner Ölmez), âşık olduğu Melis’e (Hazar Ergüçlü), Melis’in abisi Eyüp’ü (Bülent Şakrak) atlatarak ulaşmaya çalışırken; diğer yandan da arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki ‘Kayıp Babalar’ın peşindedir.

Dizinin ilk bölümü 2 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayımlanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal