‘Once Upon a Time… in Hollywood’ gösterime girmeden önce İKSV Galaları’nda

‘Once Upon a Time… in Hollywood’ gösterime girmeden önce İKSV Galaları’nda

Oscar ve Altın Küre ödüllü yönetmen ve senarist Quentin Tarantino’nun dokuzuncu uzun metrajlı filmi “Once Upon a Time… in Hollywood”, gösterime girmeden önce İKSV Galaları’nda gösterilecek.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) DHL sponsorluğunda gerçekleştirdiği İKSV Galaları, 21 Ağustos’ta Tarantino imzalı “Once Upon a Time… in Hollywood”u ağırlayacak. Film saat 21.30’ta Kadıköy Sineması’nda seyirciyle buluşacak.

25 TL’den satışa sunulan biletler, 16 Ağustos Cuma günü 10.30’dan itibaren Biletix ve İKSV ana gişeden temin edilebilecek. Lale Kart üyeleri için ön satış 15 Ağustos Perşembe günü saat 10.30’da başlayacak.

‘Once Upon a Time… in Hollywood’

Tarantino’nun tarz olarak en çok “Pulp Fiction” adlı filmine yakın olacağını söylediği “Once Upon a Time… in Hollywood” adlı film, 1969’un Los Angeles’ında geçiyor. Charles Manson tarikatı tarafından katledilen ABD’li oyuncu Sharon Tate’in kapı komşusu Rick Dalton ve onun uzun süredir çalıştığı dublörü Cliff Booth’un hikâyesinin anlatılacağı filmde Sharon Tate, Roman Polanski, Bruce Lee, Steve McQueen gibi dönemin önemli isimleri de hikâyeyi şekillendiriyor.

Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in başrolleri paylaştığı, onlara Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Dakota Fanning gibi yıldız isimlerin eşlik ettiği filmde Samuel L. Jackson, Jennifer Lawrence ve Tom Cruise’un da yer alacağı, ancak takvimlerindeki sıkışıklıktan dolayı dâhil olamadıkları biliniyor.

“Once Upon a Time… in Hollywood” adlı filmin ilk etapta Sharon Tate’in katledilişinin 50. yılın olan 9 Ağustos’ta gösterime girmesi planlanmıştı. Fakat gösterim tarihi 23 Ağustos’a çekildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal