Murat Övüç’ün konseri iptal edildi, yerine cinsiyetçi küfür ettiği Yeşim Salkım konser verecek

Murat Övüç’ün konseri iptal edildi, yerine cinsiyetçi küfür ettiği Yeşim Salkım konser verecek

Antalya’da Palm Beach Lara’da sahnedeyken Yeşim Salkım’a cinsiyetçi küfür eden sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün konser anlaşması iptal edildi. Övüç’ün yerine Yeşim Salkım konser verecek.

Mekân yönetimi Murat Övüç’le olan konser programlarını iptal etti ve Yeşim Salkım ile anlaştı.

Yeşim Salkım’ın 8 Ağustos’ta sahnede olacağı konsere kadın misafirler ücretsiz katılacak.

Özür diledi

Gelen tepkilerin ardından Murat Övünç, Yeşim Salkım’dan özür diledi. Övüç, “Sayın Yeşim Salkım hanımefendiden çok özür diliyorum. Yaptığım çok büyük bir terbiyesizlikti. Bu arada çalıştığım firmalara ‘Murat Övüç’ü çıkarmayın’ diye telefonlar geliyormuş. Bir insanın ekmeğiyle oynanmaz. Tekrar özür dilerim, saygılar” dedi.

Ne olmuştu?

Sosyal meyda fenomeni Murat Övüç, Pınar Gültekin’in öldürülmesinin ardından ortaya çıkan bir videosunda kadınları aşağılayan sözler sarf etmiş, Yeşim Salkım da Övüç’e “Eğer haddini aşıp da bize kadınlığı öğretmeye kalkarsan seni o takip eden ve arkanda olduğunu zannettiğin kadınlar da kurtaramaz” sözleriyle tepki göstermişti.

Olayın ardından Övüç, Antalya’da Palm Beach Lara’da şarkı söylemeden önce sahneden Salkım’a açıkça cinsiyetçi küfür etti. Övüç, Salkım’a küfrederken dinleyicilerin kahkahalarla gülmesi tepkilere neden oldu. Salkım söz konusu videoyu paylaşarak, “Keşke o ağzından çıkanı duysan, unutma kontrolsüz güç güç değildir, bu ülke çok gördü senin gibileri yok oldular yazık sana” dedi ve Övüç hakkında dava açtı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal