Moda Sahnesi afiş koleksiyonu serisini satışa sundu

Moda Sahnesi afiş koleksiyonu serisini satışa sundu

Moda Sahnesi, salgın süreciyle başlayan ekonomik krizin yükünü hafifletmek için afiş koleksiyonu serisini satışa sundu.

2013’ten beri kültür sanat alanında nitelikli eserler sergileyen, karşılaşmalara ve ortaklıklara ev sahipliği yapan Moda Sahnesi, tiyatro alanında kendi ürettiği oyunların afişlerini özel bir seri altında topluyor.

Flauner Books ortaklığıyla hazırlanan koleksiyonda beş oyun için sanatçılar tarafından yeniden tasarlanmış ve her biri sanatçı ve oyuncular tarafından imzalanıp “1’den 100’e” kadar numaralandırılmış, serigrafi tekniğiyle üretilmiş eserler yer alıyor.

Flauner Books tarafından sınırlı sayıda basılacak olan özel seride “Hamlet”, “Bütün Çılgınlar Sever Beni”, “En Kısa Gecenin Rüyası”, “Kıyı” ve “Yeni Bir Şarkı” adlı oyunların afişleri bulunuyor.

“Hamlet” oyunu afişinin birinci edisyonunu Cem Dinlenmiş, ikinci edisyonunu Moklich yaptı. “Bütün Çılgınlar Sever Beni” oyunu afişinin birinci edisyonu Burak Beceren’e, ikinci edisyonu ise Bülent Gültek’e ait. “En Kısa Gecenin Rüyası” oyununun afişi Kaan Bilaloğlu, “Kıyı” oyununun afişi Pelin Kırca, “Yeni Bir Şarkı” oyununun afişi de Selin Çınar’ın imzasını taşıyor.

Daha detaylı bilgi edinmek ve sipariş vermek için şuraya bakılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal