Mazhar Alanson: ‘Vurun ulan vurun, ben kolay ölmem’

Mazhar Alanson: ‘Vurun ulan vurun, ben kolay ölmem’

Bodrum’daki konserleri iptal edilen müzik grubu MFÖ’nün solisti Mazhar Alanson, konserin iptal sebebiyle ilgili hakkında ortaya atılan iddialara “Vurun ulan vurun, ben kolay ölmem! Beni linç ediyorlar” diyerek tepki gösterdi.

MFÖ’nün Bodrum’da 27 Ağustos’ta yapılması planlanan konseri iptal edildi. Konserin iptal nedeni olarak ‘sıfır bilet’ iddiası ortaya atıldı. Ardından bazı sosyal medya kullanıcıları, konserin bilet satışlarının Mazhar Alanson’un yaptığı iddia edilen bir açıklamaya tepkiden dolayı az olması nedeniyle ertelendiğini öne sürdü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Alanson sosyal medya hesabından, “Vurun ulan vurun, ben kolay ölmem! Beni linç ediyorlar” yazdı. Alanson, iddia edilen sözlerin kendisine ait olmadığı belirterek “Allah iftiradan korusun. 2018 yılında verdiğim röportajda, ‘Ülkemizin gerçeklerini kabul edersek, hepimiz daha mutlu olacağız. Ben mesela, okullarda Atatürk sevgisini otomatikman pek çok çocuk gibi aldım bünyeye ama Peygamberime de aşığım, ne var bunda!’ demiştim. Röportajdan bakabilirsiniz ne dediğime. Beni linç ediyorlar” ifadelerini kullandı.

Bodrum konserinin organizasyon şirketi Kerki/Solfej’in yaptığı basın açıklamasında para konusu çözülemediği için konserin iptal olduğu belirtilmişti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal