Mansur Yavaş’tan Ümmiye Koçak’ın çağrısına yanıt: ‘Filminizi yayımlamayı çok isteriz’

Mansur Yavaş’tan Ümmiye Koçak’ın çağrısına yanıt: ‘Filminizi yayımlamayı çok isteriz’

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu’nun kurucusu ve oyun yazarı Ümmiye Koçak’ın “Yün Bebek” adlı filmlerinin dijitalde izleyiciyle buluşması için yaptığı çağrıya yanıt verdi. Yavaş, “Bir Netflix Türkiye değiliz ancak Anadolu kadınının sesine Anadolu’nun kalbinden ses katmak için filminizi ABB TV ve Başkent Mobil’de yayınlamayı çok isteriz” dedi.

Ümmiye Koçak, senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği ödüllü filmi “Yün Bebek”in dijital ortamda izleyiciyle buluşması için sosyal medya hesabından çağrıda bulundu. Bunun üzerine Mansur Yavaş, Koçak’a filmin ABB TV ve Başkent Mobil’de yayımlanabileceği müjdesini verdi.

Yavaş, sosyal medyada Koçak’ın gönderisini alıntılayarak şunları yazdı:

“Ümmiye Hanım, uygarlığa sadece kentsel yatırımlarla değil, sanatsal ve geleneksel değerlerimizi koruyarak ulaşabiliriz.

Bir Netflix Türkiye değiliz ancak Anadolu kadınının sesine Anadolu’nun kalbinden ses katmak için filminizi ABB TV ve Başkent Mobil’de yayınlamayı çok isteriz.”

https://twitter.com/mansuryavas06/status/1339841566836465664?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1339841566836465664%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.medyatava.com%2Fhaber%2Fmansur-yavastan-cevap-netflix-degiliz-ancak_214240

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal