Mansur Yavaş’ın Spotify listesi: McKennitt, Cohen, Adele…

Mansur Yavaş’ın Spotify listesi: McKennitt, Cohen, Adele…

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, Spotify’da bir yıl boyunca en çok dinlediği beş sanatçıyı paylaştı. Yavaş’ın listesinde Loreena McKennitt, Leonard Cohen, Adele, Geneviève Leclerc ve Passenger yer alıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, müzik dinleme platformu Spotify’ın kullanıcılara özel oluşturduğu ve “wrapped” adıyla sunulan listeyi paylaştı. Buna göre Yavaş’ın 2020 yılında en çok dinlediği sanatçının Loreena McKennitt olduğu görüldü. Listenin devamında Leonard Cohen, Adele, Geneviève Leclerc ve Passenger yer alıyor.

Yavaş, öğrencilere önerdiği çalma listesinin de 30 bin 278 takipçi kazandığını belirterek “Çocuklarım, biliyorsunuz, eğitiminizden geri kalmamanız için hepinizi internete kavuşturmaya sözüm var. Derslerinize çalışırken sizler için hazırladığım müzik listesinden de faydalandığınızı görüyorum. Beni çok mutlu ettiniz” dedi.

https://twitter.com/mansuryavas06/status/1334156397399957505

Mansur Yavaş’ın öğrencilere önerdiği şarkılardan oluşan “Başarıya Giden Notalar” adlı çalma listesi an itibarıyla Spotify’da 38 bin takipçiye ulaştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal