Koronavirüse yakalanan Emre Kınay: ‘Gayet iyiyim, bir iki güne sete döneceğim’

Koronavirüse yakalanan Emre Kınay: ‘Gayet iyiyim, bir iki güne sete döneceğim’

51 yaşındaki oyuncu Emre Kınay koronavirüse yakalandı. Karantinaya giren ve dokuzuncu gününü dolduran Kınay, sosyal medya hesabından sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Koronavirüse yakalanan Emre Kınay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “#EmreKinayCovid haberi uzerine yazıyorum; Merak eden arayan soran herkese cok teşekkür ederim…Haber biraz abartili olmus 🙂 Gayet iyiyim mecburi 10 günlük karantinamin 9. gunumdeyim tetkiklerim temiz cikti. Bir iki gune #Ramo setime dönüyorum.Herkese saglikli gunler dilerim” yazdı.

DHA’dan aktarılan haberlere göre, Kınay, sosyal medyadan paylaştığı videoda da, “Dayanılmaz beden sancıları, ağrıları çok çekmedim. Kas ağrılarım oldu. Kronik sinüzitim vardı. İlk 3 gün beni oradan zorladı. Şu anda gayet iyi durumdayım. Yarın 10. günüm ve karantinam doluyor. Yeniden test yaptıracağım. Ardından doğru sete gideceğim. 27 Mart’ta da Dijital Tiyatro’nun açılışı var. Merak eden herkese çok teşekkür ederim. İyiyim panik edilecek bir şey yok” açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal