Koronavirüs paylaşımıyla tepki toplayan Erkan Petekkaya’nın dizi çekimleri durduruldu

Koronavirüs paylaşımıyla tepki toplayan Erkan Petekkaya’nın dizi çekimleri durduruldu

Erkan Petekkaya’nın başrolünde olduğu “Gel Dese Aşk” dizisinin çekimleri koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında durduruldu. Petekkaya’nın geçtiğimiz günlerde dizi setinden paylaştığı ve korona şarkısı söylediği video tepkilere yol açmıştı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı koronavirüs şarkısıyla set emekçilerinin ve oyuncuların tepkisini toplayan Erkan Petekkaya, başrolünde olduğu ve ATV’de yayımlanan dizisi “Gel Dese Aşk”ın çekimlerinin koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında durdurulduğunu açıkladı. Petekkaya, kendisine gelen şu WhatsApp mesajını paylaştı:

“Bildiğiniz gibi dünyada yaşanan ve ülkemizde de etkisini gösteren Kovid-19 salgın hastalığı nedeni ile ‘Gel Dese Aşk’ dizimizin çekimlerine süresiz olarak ara veriyoruz. Yaşanan bu zor günleri geride bıraktığımızda hep birlikte hikâyemizi anlatmaya devam edeceğiz. Sinegraf ailesi olarak tüm oyuncularımıza ve ekibimize sağlıklı günler diliyoruz. En kısa sürede yeniden bir arada olmak ümidi ile sağlıkla kalın. #evde kalın.”

Ne olmuştu?

Oyuncu Erkan Petekkaya, sosyal medya üzerinden koronavirüs için bestelediği “Oy Korona” şarkısını paylaşmıştı. Petekkaya, şarkıyı dizi setindeki çalışanlarla birlikte seslendirmişti.

Koronavirüs salgını nedeniyle insanların evlerine kapandığı şu günlerde onlarca set çalışanın yan yana olduğu kapalı bir ortamda şarkıyı seslendiren Petekkaya, set emekçilerinin sağlığını riske attığı için eleştirilmişti. Oyuncu Elçin Sangu, Twitter’dan “Biz ne anlatıyoruz bas bas bunlar ne yapıyor… Gel de delirme… Ekibe yazık ekibe!!!” paylaşımını yapmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal