Korku Terapisi’nden Tehlikeli Yürüyüş’e, haftanın filmleri

Korku Terapisi’nden Tehlikeli Yürüyüş’e, haftanın filmleri

Bu hafta 2’si yerli 6 film gösterime girecek.

tehlikeli2Korku Terapisi

Oscar ödüllü yönetmen Alejandro Amenabar’ın yönettiği filmde Emma Watson, Ethan Hawke, Aaron Ashmore ve David Thewlis rol alıyor. 1990 yılında Minnesota’da geçen gerilim türündeki filmde, babasının tacizine uğradığını söyleyen Angela Gray’in yaşadıkları aktarılıyor.

 

 

tehlikeli3Tehlikeli Yürüyüş

Robert Zemeckis’in yönettiği ve Charlotte Le Bon, Joseph Gordon Levitt, Ben Kingsley ile James Badge Dale’in oynadığı filmde, Phillippe Petit adlı Fransız gösteri ustasının, New York’taki ünlü Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin arasına gerdiği ip üzerinde yürüyüşünün hikayesi anlatılıyor.

“Cast Away”, “Back to the Future” gibi filmlere imza atmış olan yönetmen Robert Zemeckis, “Tehlikeli Yürüyüş” filmiyle yenilikçi foto gerçeklik tekniklerini, IMAX 3D ile izleyicinin beğenisine sunacak.

tehlikeli4Mantıksız Adam

Jamie Blackley, Joaquin Phoenix, Parker Posey ile Emma Stone’un başrollerinde oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Woody Allen bulunuyor.

Ünlü yönetmen filmde, yaşamdan zevk alamayan, duygusal olarak dibe vurmuş bir felsefe profesörünün yaşamı konu ediyor.

 

tehlikeli5Ejderha Kılıcı 

Daniel Lee’nin yönetmenliğini yaptığı Çin yapımı “Ejder Kılıcı”nda, başrolleri Jackie Chan ile Adrien Brody ve John Cusack gibi ünlü isimler paylaşıyor. Zengin oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken, günümüzden 2 bin yıl öncesini anlatan film, Çin sinemasının en yüksek bütçeli yapımı.

 

 

tehlikeli6Geniş Aile: Yapıştır

Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz’ın başrolünde oynadığı filmin yönetmenliğini Ömer Uğur üstlendi. Komedi türündeki film, Geniş Aile dizisinden tanıdığımız Cevahir’in define avını anlatıyor.

 

 

tehlikeli7Hayat Öpücüğü

Şenol Sönmez’in yönettiği, Ali Sunal, Hatice Şendil, Ayda Aksel ve Ahmet Saraçoğlu’nun oynadığı “Hayat Öpücüğü” hastalık hastası bir adamla yaşam dolu bir genç kızın ilişkisine odaklanıyor.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal