Kılıçdaroğlu’ndan ‘La Casa De Papel Türkiye’ yorumu: ‘Yalnız bu ülkede o çoktan çekildi’

Kılıçdaroğlu’ndan ‘La Casa De Papel Türkiye’ yorumu: ‘Yalnız bu ülkede o çoktan çekildi’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İspanyol dizisi “La Casa De Papel”den esinlenerek hazırlanan ve pandemi komedisi olarak adlandırılan “La Hay De Maske” filmi için “Yalnız bu ülkede o çoktan çekildi. Duvardan değil, arka kapıdan girdiler” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Netflix yapımı “La Casa De Papel” dizisinden uyarlanan “La Hay De Maske” filmiyle ilgili paylaşımda bulundu.

Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından “‘La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu geliyor” haberini alıntılayarak “Yalnız bu ülkede o çoktan çekildi. Öyle dizi falan değil, kısa film yaptılar. Duvardan değil, arka kapıdan girdiler” notunu düştü.

“La Casa De Papel” dizisinde ‘Profesör’ liderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesi’ni ve İspanya Merkez Bankası’nı soymasını anlatılıyor.

Türkiye’ye uyarlanan pandemi komedisi olarak tanımlanan “La Hay De Maske” filminin çekimleri geçen hafta başladı.

Komedi türünde bir soygun filmi olan “La Hay De Maske”deki karakterlere Türkiye’den şehirlerin adını veriliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Ayhan Taş, Burak Satıbol, Nuri Alço, Tuğba Özay, Serhat Bahadır, Hüseyin Elmalıpınar, Latif Doğan, Yakup Akar, Berke Yüksel, Ekin Ataizi, Begüm Doğar, Aslıhan Toraman ve  sosyal medya fenomenleri Bülent Mert ve Emin Yalçın yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal