Johnny Depp ve Jeff Beck’ten albüm müjdesi

Johnny Depp ve Jeff Beck’ten albüm müjdesi

Johnny Depp ve Jeff Beck ortak bir albüme imza atıyor. Depp ve Beck albümü bir John Lennon cover’ı olan “Isalotion” adlı şarkıyla müjdeledi.

2015 yılında Alice Cooper ve Joe Perry ile birlikte kurduğu Hollywood Vampires adlı grup ile konserler verip iki de albüm kaydeden dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp, şimdi de 75 yaşındaki İngiliz gitarist Jeff Beck ile işbirliği yaptı ve John Lennon’ın ilk solo albümünden “Isalotion”ı seslendirdi.

Johnny Depp, Instagram hesabında yaptığı açıklamada karantinanın monotonluğuna kapılıp bu cehennemvari düzende kaybolmamak adına içimizdeki yaratıcılığa kulak vermemiz gerektiğini ifade ederken, ne olursa olsun bir şeyler yaratmanın hem bize hem de çevremizdekilere iyi geleceğini ekledi. Depp düşünmenin, çizmenin, okumanın, yazmanın, çalabiliyorsak bir enstrüman çalmanın, çalamıyorsak belki öğrenmeye çalışmanın hepimize bu zor günlerde yol göstereceğine inandığını belirtti

Jeff Beck ise albüm haberini paylaşırken hislerini şöyle aktardı: “İçinde bulunduğumuz bu zor zamanlarda, gerçekten bir izolasyonda olduğumuzu da göz önüne alarak, hepinize bu haberi vermek için doğru zamanın geldiğine karar verdik. Johnny ve benden haberler almaya devam edeceksiniz ancak o zamana kadar umarım bu Lennon klasiği herkese bir parça huzur verir ve dayanışma içinde hissettirir.”

 

Kaynak: Bantmag.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal