Johnny Depp, başkan adayıyla dalga geçen filmde Donald Trump’ı canlandırdı

Johnny Depp, başkan adayıyla dalga geçen filmde Donald Trump’ı canlandırdı

ABD merkezli “Funny Or Die” adlı internet sitesinde, ABD başkanlık seçimleri öncesinde, başkan adaylarından Donald Trump’la alay eden 50 dakikalık bir film yayımlandı. Usta oyuncu Johnny Depp’in inandırıcı bir makyajla Donald Trump’ı canlandırdığı filmde, çocukluğundan bugüne Donald Trump’ın yaşamı mizahi bir dille anlatılıyor. Film, ırkçı söylemleriyde dikkat çeken, emlak zengini Trump’a ağır eleştiriler getiriyor. “Donald Trump’s The Art of the Dea” (Donald Trump’ın Pazarlak Sanatı) adlı filmde Johnny Depp’e Alfred Molina, Patton Oswalt ve Ron Howard gibi oyuncular eşlik ediyor.

Film, 1987’de “Art of the Deal” adlı kitabı yazan Trump’ın, 1988’de yine kendi kitabını temel alarak otobiyografik bir film hazırlamasını anlatıyor. Trump, 1987’de gerçekten böyle bir kitap yazsa da, 50 dakikalık filmde anlatılanlar tamamen kurgusal ve film, Trump’ın “şişkin ego”sunu alaya alıyor.

ABD seçimlerini nasıl etkileyeceği merak edilen ama şimdiden yoğun ilgi gören filmi Funny Or Die sitesinden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal