‘Jet Sosyete’nin evde çekilen özel bölümü yarın ekranda

‘Jet Sosyete’nin evde çekilen özel bölümü yarın ekranda

“Jet Sosyete” dizisi oyuncularının çekimlerini kendi evlerinden gerçekleştirdiği #EvdeKal özel bölümü 8 Nisan’da (yarın) Star TV’de yayımlanacak.

Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı BKM yapımı komedi dizisi “Jet Sosyete”, koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında oyuncuların ve set emekçilerinin sağlığını riske atmadan yeni bölümünü tamamladı.

Sosyal izolasyonun bir çekim tekniğine dönüştürüldüğü #EvdeKal başlıklı özel bölüm, her oyuncunun evinde çektiği görüntüler ve yaşadığı olaylardan oluşuyor.

Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Sarp Apak, Enis Arıkan’ın rol aldığı dizinin yeni bölümünde İzmir’de annesinin evinde çok sıkılan ve hayranlarının ilgisini arayan Gizem’den evde kalmaktan bunalan ve çareyi bahçede yaşamakta bulan Cengiz’e, salgına karşı çamaşır suyundan medet uman Safiye’den ilk kez tek başına ve flörtsüz kalan Ozan’a ve sokağa çıkmak için çeşitli bahaneler bulan Şennur’a ‘Jet Sosyete’nin koronavirüs sürecinde yaşadıkları anlatılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal