İBB’den Netflix’e: ‘Otobüs filomuzda 24 numaralı bir hat bulunmuyor’

İBB’den Netflix’e: ‘Otobüs filomuzda 24 numaralı bir hat bulunmuyor’

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Netflix’in Türkiye yapımı yeni dizisi “Bir Başkadır”daki bir sahneye gönderme yaparak “Merak edenlere; otobüs filomuzda 24 numaralı bir hat bulunmuyor” ifadelerini kullandı.

İBB, resmi Twitter hesabından Netflix Türkiye’yi etiketleyerek “Bir Başkadır” adlı dizide kullanılan otobüs hattıyla ilgili paylaşımda bulundu.

İBB’nin paylaşımında, “Merak edenlere; otobüs filomuzda 24 numaralı bir hat bulunmuyor. Sevgili @netflixturkiye, Beykoz / Mecidiyeköy ve diğer tüm hatlarımızla ilgili bilgi almak, konumunuza yakın durak ve hatları öğrenmek isterseniz; MOBİETT size yardımcı olacaktır” denildi.

https://twitter.com/istanbulbld/status/1328234994737745921

Y​önetmenliğini Berkun Oya’nın üstlendiği sekiz bölümlük mini dizide, Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal, Derya Karadaş  ve Settar Tanrıöğen rol alıyor.

Dizide farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karaktere odaklanılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal