‘Hokkabaz’ın devam filmi gelecek

‘Hokkabaz’ın devam filmi gelecek

Cem Yılmaz, 2006 yapımı “Hokkabaz” filminin devamının geleceğini duyurdu. Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda  “Benim kendi hikayemdir. 2022’de bir İskender hikayesi daha yapacağım” ifadelerini kullandı.

Oyuncu ve yönetmen Cem Yılmaz, senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini Ali Taner Baltacı’yla beraber yaptığı 2006 yapımı “Hokkabaz” filmiyle ilgili açıklamada bulundu. Yılmaz, filmin afişini şu notla paylaştı:

“Bundan tam 15 yıl önce yaptığımız bu güzel film bugün Tv deymiş. Çok güzel mesajlar aldım. Herkese teşekkür ederim, benim kendi hikayemdir. 2022’de bir İskender hikayesi daha yapacağım.”

Cem Yılmaz’ın İskender karakterine hayat verdiği filmde Mazhar Alanson, Özlem Tekin, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Gürgen Öz, Caner Alkaya ve Şennur Kaya rol aldı.

Filmde çocukluğundan beri sihirli şeylere ilgi duyan ve bir sihirbaz olduğunu iddia eden İskender’le onun tek destekçisi Maradona’nın yaşadıkları anlatılıyor. Maradona’dan başka herkesin kendisine hokkabaz dediği İskender, Kıbrıs gazisi emekli bir subay olan babası Sait’ten de hiçbir zaman takdir görmez. Mecburi nedenlerden ötürü, İstanbul’dan kaçarcasına turneye çıkmak zorunda kalan ikili, yanlarına Sait’i de almak zorunda kalır. Baba ve oğul bu turnede biraz olsun yakınlaşsa da yaşanacak olaylar yolculuğun seyrini değiştirir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal