Haluk Levent’ten müzisyenlere destek kampanyası: ‘Ödenmemiş faturanız varsa bize başvurun’

Haluk Levent’ten müzisyenlere destek kampanyası: ‘Ödenmemiş faturanız varsa bize başvurun’

Müzisyen Haluk Levent, kurucusu olduğu Ahbap Platformu’yla birlikte pandemi döneminde işsiz kalan müzisyenler için fatura kampanyası başlattı. Levent ayrıca Burhan Şeşen, Ceylan Ertem, Gripin ve MaNga’nın dâhil olduğu bir ekibin Ankara’ya giderek tüm sahne emekçileri için kalıcı çözüm arayacağını açıkladı.

Haluk Levent, Ahbap Platformu’yla birlikte pandemi döneminde uzun süredir eğlence mekânlarının kapalı olması nedeniyle işsiz kalan müzisyenlerin 400 liraya kadar olan elektrik, doğalgaz ve su faturalarını ödeyeceklerini duyurdu.

Levent ayrıca Burhan Şeşen, Ceylan Ertem, Gripin ve MaNga’nın dâhil olduğu bir ekibin Ankara’ya giderek tüm sahne emekçileri için kalıcı çözüm arayacağını bildirdi.

Levent’in açıklamaları şöyle:

“Müzisyenler! Ödenmemiş su, elektrik ve doğalgaz faturanız varsa bizlere başvuru yapın. 400 TL’ye kadar olan faturalarınızı ödeyeceğiz. (Bugün Saat 14.30 da başvuru açacağız) Ayrıca bir heyet oluşturup kalıcı bir çözüm için Ankara’ya gideceğiz. Hepimiz zor durumdayız. Sevgili Müzisyenler! Sevgili sahne emekçileri! Rodi, sesçi, ışıkçı kardeşlerim. 400 TL’ye kadar olan faturalarınız için aşağıdaki linkten başvurunuzu yapabilirsiniz. https://ahbap.org/yardim/237d300d

Çözüm için, konserlerimiz için Ankara’ya gitmek istediğimizi belirtmiştik. Birçok sanatçı dostumuz aradı. Hepsine teşekkür ediyoruz. 5 kişilik ekip oluşturduk.

Burhan Şeşen, Ceylan Ertem, Gripin ve MaNga ile birlikte tüm sahne emekçileri için çözüm arayacağız.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 yorum

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal