Gündüz Kuşağı Emmy Ödülleri töreni haziranda televizyonda yayımlanacak

Gündüz Kuşağı Emmy Ödülleri töreni haziranda televizyonda yayımlanacak

Televizyon izleyicisinin ilgisi azaldığı için 2011 yılından bu yana sadece internette yayımlanan Gündüz Kuşağı Emmy Ödülleri töreni bu yıl yeniden televizyondan canlı olarak yayımlanacak.

Gündüz Kuşağı Emmy Ödülleri koronavirüs nedeniyle bu yıl büyük bir törenle kutlanamayacak. Ancak ödüllerin sahipleri televizyon programıyla duyurulacak.

2011’den bu yana ilk kez bu yıl 26 Haziran’da televizyonda yayımlanacak olan Gündüz Kuşağı Emmy Ödülleri, televizyon izleyicisinin son dönemde ilgisi azaldığı için internetten yayımlanıyordu.

47. Gündüz Kuşağı Emmy Ödülleri’nin en iyi drama dizisi, en iyi talk show gibi dallardaki adayları bu hafta CBS kanalında açıklanacak.

Akademi, büyük ödüllerin televizyon yayını esnasında duyurulacağını, diğer kategorilerdeki kazananların ise iki saatlik yayın sırasında Twitter’da açıklanacağını belirtti.

New York merkezli Amerikan Ulusal Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi daha önce salgın endişesi nedeniyle geleneksel ödül töreninin yapılamayacağını açıklamıştı.

 

Kaynak: NTV 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal