‘Grease’den ‘Tosun Paşa’ya filmler arabalı sinema gecelerinde

‘Grease’den ‘Tosun Paşa’ya filmler arabalı sinema gecelerinde

İstanbul, Bursa, Antalya, Sakarya, Kayseri ve Kocaeli gibi illerde arabalı sinema geceleri düzenleniyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle pek çok belediye ve özel girişim arabalı açıkhava sineması etkinliği düzenliyor.

Bursa Nilüfer Belediyesi, 12 ve 17 Haziran tarihlerinde düzenlediği arabalı sinema etkinliğinde “İtirazım Var” ve “Selamsız Bandosu” adlı filmleri izleyiciyle buluşturdu. Balat Atatürk Ormanı’nda düzenlenen gecede patlamış mısır, gazoz gibi yiyecek ve içecekler de alanda servis edildi.

Nilüfer Belediyesi arabalı sinema etkinliği kapsamında yarın da (19 Haziran) “Ölümlü Dünya” adlı filmi sinemaseverlerle buluşturacak. 24 Haziran’da “Ah Güzel İstanbul”, 26 Haziran’da “Dar Alanda Kısa Paslaşmalar”, 1 Temmuz’da “Vesikalı Yârim” ve 3 Temmuz’da “Unutursam Fısılda” filmleri gösterilecek.

Birçok ilde açıkhava sineması

Sakarya, Antalya, Kocaeli ve Kayseri’de de arabalı açıkhava sineması etkinlikleri düzenlendi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği arabalı sinema etkinliği kapsamında “Tosun Paşa” filmi 20 Haziran akşamı saat 21.00’de gösterilecek. Etkinlik Akyazı’da gerçekleşecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ise 20 Haziran akşamı saat 21.00’de Kandıralar Kapalı Pazar Alanı’nda “7. Koğuştaki Mucize” filmini izleyiciyle buluşturacak.

İstanbul’da arabalı sinema

İstanbul’da da arabalı sinema etkinlikleri düzenleniyor.

Prime Arabalı Sinema Gecesi etkinlikleri kapsamında, 23 Haziran’da Ortaköy Açık İSPARK’ta “Bayi Toplantısı” adlı film izleyiciyle gösterilecek. Saat 21.00’de başlayacak ücretsiz gösterimler kapsamında 25 Haziran’da “The Lego Movie 2”, 30 Haziran’da “Âşıklar Şehri” (La La Land) ve 2 Temmuz’da “7. Koğuştaki Mucize” filmlerine yer verilecek.

VavaCars ise 4 Temmuz Cumartesi akşamı saat 21.00’de kült müzikal film “Grease”i izleyiciyle buluşturacak. Sarıyer Lifepark’ta gerçekleşecek olan gösterime ücretsiz katılım sağlanacak. Kapıların 19.30’da açılacağı etkinliğe katılmak için 28 Haziran’a kadar vavacarslasinemala.com adresinden başvuru formu doldurmak gerekiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 yorum

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal

1 Yorum