‘Görevimiz Tehlike 7’nin setinde koronavirüs vakası: Çekimlere ara verildi

‘Görevimiz Tehlike 7’nin setinde koronavirüs vakası: Çekimlere ara verildi

“Görevimiz Tehlike 7″nin (Mission: Impossible 7) yapımcısı Paramount Pictures, sette bir kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından serinin çekimlerine ara verildiğini duyurdu. Şirket sözcüsünden konuyla alakalı açıklama geldi.

Ünlü aktör Tom Cruise’un başrolünde oynadığı “Görevimiz Tehlike” filminin 7. serisinin  çekimleri, ekipten birinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından durduruldu.

Paramount sözcüsünün yaptığı açıklamada, “Rutin testler sırasında pozitif koronavirüs test sonuçları nedeniyle ‘Görevimiz Tehlike 7’nin çekimleri, 14 Haziran’a kadar geçici olarak durduruldu. Tüm güvenlik prosedürlerine uyuyoruz ve durumun takipçisi olmaya devam edeceğiz” ifadeleri yer aldı.

Açıklamada daha fazla ayrıntıya ise yer verilmedi.

Daha önce Tom Cruise’un set ekibine sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı için bağırması gündem olmuştu. Filmin çekimlerinde, serinin hem yapımcısı hem de başrol oyuncusunun, son filmin Londra çekimlerinde ekibe bağırıp çağırmasının ses kayıtlarını yayımlayan bir kaynak, Tom Cruise’un ikinci kez sinirlerinin kontrolünü kaybetmesi üzerine ekipten beş kişinin seti terk ettiğini söylemişti.

 

Kaynak: Sputnik Türkiye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal