Ezgi Mola: ‘Yalnız olmadığımı böylesine hissetmek çok güzel’

Ezgi Mola: ‘Yalnız olmadığımı böylesine hissetmek çok güzel’

Geçen yıl Batman’da İpek Er’e tecavüz edip intihara sürüklediği suçlamasıyla yargılanan uzman çavuş Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında 2 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle dava açılan Ezgi Mola, kendisine gelen destek mesajlarına, “Yalnız olmadığımı böylesine hissetmek çok güzel canlar. Hepinize çok teşekkür ederim , sizleri çok seviyorum ve biliyorum ki bizleri sevgi kurtaracak” sözleriyle yanıt verdi.

Oyuncu Ezgi Mola hakkında, geçen yıl Batman’da İpek Er’e tecavüz edip intihara sürüklediği suçlamasıyla yargılanan uzman çavuş Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle 2 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı. Haberin ardından sosyal medyada birçok kullanıcı “Yalnız Değilsin Ezgi Mola” etiketiyle Mola’ya destek verdi. Destek mesajları Twitter’da ilk sıraya yerleşti.

Ezgi Mola, destek mesajlarına şöyle teşekkür etti:

“Yalnız olmadığımı böylesine hissetmek çok güzel canlar. Hepinize çok teşekkür ederim , sizleri çok seviyorum ve biliyorum ki bizleri sevgi kurtaracak.”

https://twitter.com/ezgimola/status/1400358839443144705?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1400358839443144705%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fgazetekarinca.com%2F2021%2F06%2Fezgi-mola-yalniz-olmadigimi-boylesine-hissetmek-cok-guzel%2F

Mola’ya verilen destek mesajlarından bazıları şöyle:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal