Evan Rachel Wood: ‘Tacizcimin adı Marilyn Manson’

Evan Rachel Wood: ‘Tacizcimin adı Marilyn Manson’

Oyuncu Evan Rachel Wood, müzisyen Marilyn Manson tarafından cinsel saldırıya uğradığını açıkladı. Wood, “Bu tehlikeli adamı ifşa etmek ve daha fazla insanın hayatını mahvetmesini engellemek için herkese sesleniyorum” ifadelerini kullandı.

En son “Westworld” dizisinde rol alan Evan Rachel Wood, bu sabah kişisel Instagram hesabından bir açıklama yayımlayarak geçmiş yıllarda uğradığı cinsel istismarın failinin Marilyn Manson olduğunu duyurdu.

Duvar‘ın Vanity Fair‘den aktardığı habere göre,Wood paylaşımında, “Tacizcimin adı, dünyaca Marilyn Manson olarak da bilinen Brian Warner. Gençken beni kandırmaya başladı ve yıllarca beni korkunç bir şekilde taciz etti. Beynim yıkandı ve teslimiyet için manipüle edildim. Misilleme, iftira veya şantaj korkusuyla yaşamayı bıraktım. Daha fazla insanın hayatını mahvetmesini engellemek için bu tehlikeli adamı ifşa etmek ve ona olanak sağlayan birçok endüstriye seslenmek için buradayım. Artık sessiz kalmayacak birçok kurbanın yanındayım” ifadelerini kullandı.

Evan Rachel Wood

Wood’un paylaşımının ardından birkaç kadın daha Manson hakkında, cinsel istismar, psikolojik şiddet ve ve sindirme biçimlerini içeren iddialarda bulundu. Manson, geçmişte de yapılan benzer iddiaları reddetti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 yorumlar

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal