Emmy ödüllü müzisyen Adam Schlesinger, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Emmy ödüllü müzisyen Adam Schlesinger, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Emmy ödüllü müzisyen, dizi ve film müziği yapımcısı Adam Schlesinger, koronavirüse bağlı komplikasyonlar nedeniyle 52 yaşında hayata veda etti.

Tom Hanks’in 1996’da gösterime giren filmi “That Thing You Do”nun arkasındaki isim, ünlü şarkı yazarı Adam Schlesinger 52 yaşında, koronavirüsün yol açtığı komplikasyonlar nedeniyle hayatını kaybetti.

Ivy, Tinted Windows, Fever High ve Fountains of Wayne müzik gruplarının kurucularından olan Adam Schlesinger; Emmy ve Grammy kazanan, Oscar, Tony ve Altın Küre Ödülleri’ne aday gösterilen önemli bir müzisyendi.

Tom Hanks, Twitter’dan “O olmadan ne Playtone ne de ‘That Thing You Do’ olurdu. Onu maalesef Covid 19’dan kaybettik. Çok Üzgünüm” mesajını paylaştı.

Dashboard Confessional grubundan Chris Carrabba da, “Doğru kelimeleri bulamıyorum. Adam Schlesinger iyi bir akıl hocası ve dosttu. Covid 19’u ciddiye almalıyız. İnsanları hasta ediyor ve öldürüyor. İçeride kilitli kalmak zordur, ancak hayat kurtarır. Birbirinize dikkat edin. Huzur içinde dinlen sevgili dostum ” diye yazdı.

 

Kaynak: NTV 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal