Drew Barrymore: ‘Artık film setlerinde olmak istemiyorum’

Drew Barrymore: ‘Artık film setlerinde olmak istemiyorum’

ABD’li oyuncu Drew Barrymore artık film setlerinde olmak istemediğini açıkladı.

46 yaşındaki Drew Barrymore sinema kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Andy Cohen’in radyo programına katılan ünlü oyuncu, “Dürüst olmak gerekirse artık bir film setinde olmak istemiyorum” ifadesini kullandı.

“Ama çocuklarım büyüdükçe bu değişebilir” diyen Barrymore, “Çocuklarım doğduğunda bu işi yapmayı bıraktım, çünkü başladığımda henüz altı bezli 11 aylık bebektim” ifadesini kullandı.

Çocuklarına kendi bakmak istediğini söyleyen oyuncu, “Film setinde bakıcıyı arayıp çocukların nasıl olduğunu sormak istemedim. Bu benim yolculuğum olmamalı dedim” ifadesini kullandı.

Barrymore, ilk kez 1980 yılında “Gerçeğin Ötesinde” (Altered States) filmiyle beyazperdeye çıktığında henüz beş yaşındaydı. “50 İlk Öpücük” (50 First Dates), “E.T.” ve “Gerçek Öpücük” (Never Been Kissed) gibi yapımlardaki rolleriyle sevilen Barrymore, en son geçen yıl “The Stand In” filminde rol aldı. Barrymore, ayrıca Netflix yapımı üç sezonluk “Santa Clarita Diet” adlı komedi dizisinde oynadı.

8 ve 6 yaşlarında iki çocuğu olan ünlü oyuncu, bu dizinin, çocuklarına bakmak için setlere verdiği aranın ardından kendine güvenini geri getirmesi açısından önemli olduğunu dile getirdi. “Mükemmeldi, komediydi, lezzetli ve eğlenceliydi” dediği dizi için Barrymore, “Onu daha fazla sevemezdim. Beni gerçekten kurtardı. O dizi başıma gelen en harika şeydi” ifadesini kullandı.

Ünlü oyuncu her ne kadar film setlerini bırakmak istediğini söylese de geçen yıl eylül ayında CBS’te yayımlanmaya başlayan “The Drew Barrymore Show” adlı kendi talk showuyla seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor.

 

Kaynak: NTV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal