Didem Arslan Yılmaz, Fatih Portakal ve İrfan Değirmenci’den Altın Kelebek boykotu

Didem Arslan Yılmaz, Fatih Portakal ve İrfan Değirmenci’den Altın Kelebek boykotu

Habertürk TV’de yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programının moderatörü Didem Arslan Yılmaz’ın ardından FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal ve Halk TV Ana Haber sunucusu İrfan Değirmenci de Altın Kelebek Ödül Töreni’ni protesto etti.

Didem Arslan Yılmaz, Altın Kelebek Ödül Töreni için “Bu tiyatronun yer almak istemem” demişti. Kişisel Twitter hesabından açıklamada bulunan Didem Arslan Yılmaz, şunları yazmıştı:

“Altın Kelebek Ödülleri’ne yine aday gösterilmişim. Ancak son yıllarda ‘tartışmalı’ ödül dağıtıldığı iddia ediliyor. Aday adaylığından çıkarılmak istiyorum. Çünkü sonuçları ‘önceden belli olduğu’ tartışmaları bitmiyor. Böyle ise bu tiyatronun içinde yer almak istemem.”

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal da Didem Arslan Yılmaz’ın ardından adaylıktan çekilmek istediğini belirten bir açıklama yaptı:

“#Altınkelebek’e aday adayı olduğumu öğrendim. Aday adaylığında yer alan ismimin çıkarılmasını istiyorum. Gerekçem, Didem Aslan’ın düşündüğü gibi sonucunun önceden belli olması. Yetkililer talebimi dikkate alırlar umarım. Oyununuzun parçası olmak istemiyorum.”

Halk TV Ana Haber sunucusu İrfan Değirmenci de Didem Arslan Yılmaz’ın açıklaması alıntıladı ve şu sözlerle adaylıktan çekilmek istediğini belirtti:

“Şimdi baktım benim de adımı yazmışlar aday adayı diye Didem Arslan Yılmaz haklı. Çıkarın benim de adımı o listeden. Reddediyorum peşinen. Şampuan reklamınıza başka figüran, danışıklı dövüşünüze başka pehlivan bulun.”

https://twitter.com/degirmencirfan/status/1179381522673160195?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1179381522673160195&ref_url=https%3A%2F%2Ftr.sputniknews.com%2Fturkiye%2F201910031040312378-fatih-portakal-da-altin-kelebek-adayligindan-cekildi%2F

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal