Dan Brown, D&R Kitap Fuarı’nda

Dan Brown, D&R Kitap Fuarı’nda

Bu yıl dördüncüsü gerçekleşen D&R Kitap Fuarı, dünyaca ünlü yazar Dan Brown’ı Türkiye’de okurlarıyla buluşturacak.

4. D&R Kitap Fuarı başladı. 15 Kasım’a dek sürecek fuarda bu yıl ilk kez Dan Brown ile canlı yayın gerçekleştirilecek.

“Aşkı Yeniden Okumak”, “Macerayı Okumak”, “Evrenin Dilini Okumak”, “Kendini Baştan Okumak”, “Sanatı Okumak”, “Çocuklar Gibi Okumak” ve “Tarihi Başka Okumak” başlıklı yedi ayrı temada gerçekleşen fuar kapsamında romantizmden maceraya, bilimden kişisel gelişime, sanattan çocuk kitapları ve tarihe kadar pek çok konuda binlerce kitap yer alıyor.

Yazarlarla yapılan röportajları içeren özel kitap eki hazırlayan D&R, çevrimiçi söyleşiler ve dijital imza günlerinden oluşan bir fuar programı hazırladı. Ayrıca tüm kitaplarda geçerli ikinciye yüzde 50 indirim fırsatı da fuar kapsamında kitapseverlere sunuluyor.

Dan Brown özel yayını

“Da Vinci Şifresi”, “Melekler ve Şeytanlar”, “Cehennem” gibi kitapların yazarı Dan Brown, fuar kapsamında ilk kez D&R canlı yayınında sunucu, yazar ve sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu ile sohbet edecek. New York Times’ın en çok satanlar listesinin bir numaralı yazarı Dan Brown, yeni kitabı “Hayvanlar Senfonisi” ile ilgili merak edilenleri de paylaşacak.

“D&R Dan Brown özel yayını”, 21 Ekim Çarşamba günü saat 21.00’de @dr_dunyasi Instagram hesabından yayımlanacak.

Dijital imza günleri

Fuarda Dan Brown’ın yanı sıra  25 Ekim Pazar günü “Aşk” temasında Beyza Alkoç, 28 Ekim Çarşamba günü “Tarih” temasında Emrah Safa Gürkan, 1 Kasım Pazar günü “Bilim” temasında Sinan Canan ile söyleşi yapılacak. Söyleşi serisi 4 Kasım Çarşamba günü “Kişisel Gelişim” temasında Doğan Cüceloğlu, 8 Kasım Pazar günü “Sanat” temasında Celil Sadık ve 11 Kasım Çarşamba günü Sinan Tuzcu ile devam edecek.

Tanınmış masal anlatıcısı Judith Liberman da 15 Kasım Pazar günü okurlarıyla çevrimiçi imza gününde buluşacak.

Özel kitap eki

D&R, fuar özelinde ünlü yazarlarla yaptığı röportajları ve yazarların köşe yazılarını içeren bir kitap eki hazırladı.

Orhan Pamuk, Ahmet Ümit, Ahmet Şerif İzgören, Ali Lidar, Başak Sayan, Doğan Cüceloğlu, Burak Aksak, Gülten Dayıoğlu, Judith Liberman, Kaan Murat Yanık, Selim İleri, Celil Sadık, Emrah Safa Gürkan, Kürşat Başar, Mümin Sekman, Salih Zengin ve Sinan Canan’ın röportajlarının yer aldığı kitap ekinde edebiyatçıların ilham aldıkları noktalara, edebiyat dünyasına ilişkin görüşlerine ve kariyer yolculuklarına ilişkin pek çok konuya değiniliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal