Cher’in hayatı film olacak

Cher’in hayatı film olacak

ABD’li ses sanatçısı, oyuncu ve film yapımcısı Cher’in hayatı beyazperdeye uyarlanacak. Sanatçının 75. doğum gününün hemen öncesinde duyurulan habere göre film projesini Universal üstlenecek.

Projenin senaryosunu “Forrest Gump”, “The Insider” (Köstebek), “The Curious Case of Benjamin Button” (Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi), “A Star is Born” (Bir Yıldız Doğuyor) gibi yapımlarıyla beş kez Oscar’a aday gösterilen Eric Roth kaleme alacak.  Cher ve Roth, daha önce 1987 tarihli gerilim filmi “Suspect”te (Şüphe) bir araya gelmişti.

Cher’in “Mamma Mia! Here We Go Again” (Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz)  filminde birlikte çalıştığı Judy Craymer ve Gary Goetzman’ın yapımcılığını üstlendiği projenin adı henüz belli değil.

https://twitter.com/cher/status/1395141587127070720

Projeyle ilgili konuşan Judy Craymer, “Gary ve ben Cher ile tekrar aynı filmde yer almaktan ve bu sefer onun ilham verici ve gerçek hayat yolculuğunu beyazperdeye taşımaktan heyecan duyuyoruz. Onun müzik, film ve televizyondaki benzersiz başarısı nesillere ilham kaynağı oldu ve olmaya da devam ediyor. Hikâyesini beyazperdede izleyiciyle buluşturmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

 

Kaynak: play tuşu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal