Ceylan Ertem Covid-19’a yakalandı: ‘İzole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi’

Ceylan Ertem Covid-19’a yakalandı: ‘İzole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi’

Ses sanatçısı Ceylan Ertem koronavirüse (Covid-19) yakalandığını duyurdu. İyi korunmasına rağmen hastalığa yakalandığını belirten Ertem, “Nisan ayındaki gibi izole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi” dedi.

Ceylan Ertem Twitter hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu. “Maskemi çıkarmama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum” yazan Ertem, evde karantinada olduğunu açıkladı. İlaçlarına yeni başladığını belirten Ertem, “Doktorum 5. günümde olduğumu düşünüyor” ifadelerini kullandı.

Ertem’in açıklamaları şöyle:

“İnanılmaz bir koruma kollama içinde de olsam ne yazık ki bugün Covid 19 test sonucum pozitif çıktı dostlar. Maskemi çıkarmamama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum ama şu an evde karantinadayım. İlaçlarıma 1 saat evvel başladım. 5. günümde olduğumu düşünüyor dr’um.

Dr. hanımefendi beni sakinliğe, moralimi yüksek tutmaya yönlendirdi. Hastaneye yatmama gerek olmadan umarım evde atlatabilirim. Ki hafif atlatacağım söylendi. Hastanelerdeki hemşireleri doktorları çok iyi anlayıp, önlemlerimizi en yüksek seviyeye çıkarmamızı tavsiye ederim.

Belli ki nisan ayındaki gibi evlerimize kapanıp izole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi… Keşke hepinize ‘evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin’ diyebilseydim. Öyle bir gücüm olabilseydi… Diyebileceğim tek şey lütfen çok çok dikkatli olun.”

https://twitter.com/ceylan_peace/status/1331294676964569092?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1331295241970839559%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.evrensel.net%2Fhaber%2F419625%2Fceylan-ertem-kovid-19a-yakalandi-izole-olmaliyiz-ama-biliyorum-ekmek-derdi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal