Cate Blanchett, ‘Queen Bitch and the High Horse’un yapımcı koltuğunda

Cate Blanchett, ‘Queen Bitch and the High Horse’un yapımcı koltuğunda

Avustralyalı oyuncu Cate Blanchett, “Queen Bitch and the High Horse” filminin yapımcı koltuğuna oturdu. Film, kasabanın sevgilisi, yozlaşmış devlet memuru Penny Banks’e odaklanıyor.

Cate Blanchett, Amerikan tarihinin en büyük belediye dolandırıcılığından esinlenecek bir film olan “Queen Bitch and the High Horse”un yapımcılığını üstlendi. Blanchett, Dirty Films şirketi aracılığıyla Coco Francini ve Andrew Upton’ın yanı sıra New Republic Pictures’tan Brian Oliver ve Bradley Fischer’la birlikte yapımcılık yapıyor.

Eğitici bir hikâye olarak tanımlanan film, kasabanın sevgilisi, yozlaşmış devlet memuru Penny Banks’e odaklanıyor. “Troop Zero”nun arkasındaki ikili Bert ve Bertie, filmi Eric Matthew Brown’un senaryosundan yönetecek.

Bert ve Bertie, “Bu muhteşem, kaleme alınmış, ilgi çekici, komik ve şeytani filmi böylesine parlak bir ekiple ekrana getirmekten dolayı heyecan duyuyoruz.” dedi. Bu, Dirty Films’in New Republic’le ilk bakış anlaşması kapsamında yapacağı ilk film olacak. Blanchett ise “Bu fantastik senaryoyu New Republic Pictures’taki ortaklarımızla ve Bert ve Bertie’nin müthiş yönetmenlik ekibiyle birlikte hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Duvar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal