Bu yılki Oscar öncesi partisinde sadece vegan yiyecek ve içecekler verilecek

Bu yılki Oscar öncesi partisinde sadece vegan yiyecek ve içecekler verilecek

Hayvan hakları savunucusu Joaquin Phoenix’i de temsil eden, Hollywood’un önde gelen ajanslarından WME, bu yılki Oscar öncesi partisinin menüsünde sadece vegan yiyecek ve içeceklere yer verecek.

FilmLoverss’ın The Hollywood Reporter’dan aktardığına göre, 77. Altın Küre Ödülleri‘nde çevresel sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratmak amacıyla konuklara vegan yiyecek ve içecekler ikram edilmişti. Tüm menünün vegan yiyecek ve içeceklerden oluşması farkındalık yaratma konusunda önemli bir adım olarak görülmüş ve takdir edilmişti.

Altın Küre’den sonra, Hollywood’un önde gelen ajanslarından WME de 7 Şubat’ta düzenlenecek Oscar öncesi partisinde sadece vegan yiyecek ve içeceklere yer vereceğini açıkladı.

WME, Oscar öncesi partisinde ilk defa vegan yiyecek ve içeceklere yer verecek

İlk defa böyle bir uygulamaya giderek menüsünü vegan yiyecek ve içeceklerden oluşturan WME’nin üyeleri arasında vegan olarak yaşamını sürdüren ve “Joker” filmindeki performansıyla “en iyi erkek oyuncu” kategorisinde Oscar’a aday olan Joaquin Phoenix de bulunuyor.

Phoenix, Altın Küre Ödül Töreni’ndeki konuşmasında hem iklim değişikliğine karşı verilen mücadeleye dikkat çekmiş, hem de menüsünde tamamen vegan yiyecek ve içeceklere yer vermesinden dolayı Hollywood Yabancı Basın Birliği’ne teşekkürlerini iletmişti. Phoenix’in WME’nin üyeleri arasında bulunuyor olması, ajansın bu kararı almasında önemli bir etken olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda bu konuda farkındalık yaratılması açısından kayda değer bir adım olarak ön plana çıkıyor.

WME’nin düzenleyeceği partiye Martin Scorsese, Quentin Tarantino, Bong Joon-ho, Charlize Theron, Jonathan Pryce ve Florence Pugh gibi önemli isimlerin katılması bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal