‘Bohemian Rhapsody’nin gala gösterimi bu akşam Zorlu’da

‘Bohemian Rhapsody’nin gala gösterimi bu akşam Zorlu’da

TME Film dağıtımıyla 2 Kasım’da, dünya ile aynı anda Türkiye’de gösterime girecek olan “Bohemian Rhapsody” filminin ilk gösterimi, bu akşam saat: 20.30’da, %100 Music deneyimiyle Zorlu Psm Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek.

“Bohemian Rhapsody” şarkısının çıkış hikâyesini ele alan filmde; Queen’in müzik kariyerine, efsanevi vokal Freddie Mercury’nin özel yaşantısına ve geçirdiği rahatsızlığa rağmen müziğe olan tutkusuna kadar pek çok noktaya değiniliyor. Filmde, rock müzik tarihinin en büyük performanslarından biri sayılan, Geldof ve Midge Ure’nin organize ettiği 1985 yılındaki Live Aid’e geniş yer veriliyor.

Emmy Ödüllü Rami Malek’in Freddie Mercury’e hayat verdiği filmde; Brian May’ı Gwilym Lee, Roger Taylor’u Ben Hardy ve John Deacon’u Joseph Mazzello canlandırıyor. Yönetmenliğini “Superman Geri Dönüyor” ve “X-Men” serileri gibi filmlerden tanınan Bryan Singer üstleniyor.

Senaristliğini Peter Morgan ve Anthony McCarten’in yaptığı, prodüktörlüğünü Robert De Niro, Jim Beach ve Graham King’in üstlendiği film için Queen kadrosundan Brain May ile Roger Taylor, hazırlık süreci boyunca bilgi desteğini esirgemedi.

“Bohemian Rhapsody”nin gala gösterim etkinliği Radyo Eksen ve GQ Türkiye’nin medya spronsorluğu 3c1m’in katkılarıyla düzenlenecek. Film gösteriminden sonra saat: 22.45’te, “sahne üstü ayakta” konseptiyle Radyo Eksen DJ’leriyle Oldies Party yapılacak.

Etkinlik biletleri Zorlu Psm gişesi ve Biletix üzerinden temin edilebilir.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal