‘Bir Demet Tiyatro’ ekranlara dönecek

‘Bir Demet Tiyatro’ ekranlara dönecek

Türkiye televizyon tarihinin en sevilen komedi programlarından “Bir Demet Tiyatro” eski bölümleriyle yeniden ekranlara dönecek.

Star TV’de izleyiciyle buluşacak olan programın ilk bölümü 13 Haziran’da yayımlanacak.

Sevgi Birsel’in yönetmenliğinde çekilen programın senaryosunu Yılmaz Erdoğan yazdı. Programda Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Ozan Uygun, Engin Günaydın, Birsu Demir, Zerrin Sümer, Erdal Tosun, Altan Erkekli, Şebnem Dönmez, Özge Özberk, Ata Demirer ve Pelin Körmükçü rol aldı.

İlk kez 1995 yılında yılbaşı gecesi “MTV-Meclis TV” adıyla yayımlanan oyun, 2002 yılına kadar ekranlarda olan “Bir Demet Tiyatro”yu başlatmış oldu. 1998 yılına kadar aralıksız olarak TV ekranında yayımlanan program 1998 yılının ardından 6. sezonu ile 2000 yılında tekrar ekrana geldi. “Bir Demet Tiyatro” 2006 yılında 8. sezonu ile final yaptı.

“Bir Demet Tiyatro”da orta sınıfa mensup Çıtır ailesinin yaşadıkları, ailenin 30 yaşlarındaki işsiz ve bıçkın oğlu Mükremin, sivri dilli ve zeki kız kardeşi Lütfiye, fantezileriyle oduncunun karısı Feriştah gibi karakterler aracılığıyla izleyiciye aktarılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal