BİFO, bu akşam evlere geliyor

BİFO, bu akşam evlere geliyor

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO), geçen sezonun kapanışında, BİFO’nun sanat yönetmeni ve sürekli şefi Sascha Goetzel’le birlikteliğinin 10’uncu yılı şerefine verilen “Sascha Goetzel 10. Yıl Konseri”nin ikinci bölümünün kaydını bu akşam internette yayımlayacak.

BİFO’nun şef Sascha Goetzel’le birlikteliğin 10’uncu yılı şerefine geçen sezonun kapanışında  düzenlenen gecede resim, heykel, film ve enstalasyonlarıyla tanınan dünyaca ünlü sanatçı Carlito Dalceggio da performansıyla konsere eşlik etmişti.

Bu akşam saat 20.00’de başlayacak olan “Sascha Goetzel 10. Yıl Konseri”nin ikinci bölümünün kaydına şuradan ulaşılabilir.

Borusan Sanat, ayrıca tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle alınan sağlık önlemleri kapsamında evde vakit geçirenler için internet üzerinden yayın yapan Borusan Klasik radyo ile 24 saat kesintisiz klasik müzik dinletisi yapıyor.

Borusan Klasik radyoyu dinlemek için  www.karnaval.com/borusanklasik adresine bakılabilir veya mobil cihazlara indirilen @karnavalcom uygulaması kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 yorum

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal