Beyrut’taki sanatçılar ve kültür kurumları için bağış kampanyası

Beyrut’taki sanatçılar ve kültür kurumları için bağış kampanyası

Aralarında Türkiyeli isimlerin de olduğu bir grup sanatçı, Beyrut’ta gerçekleşen patlamadan etkilenen arkadaşlarına yardımda bulunabilmek için bir bağış kampanyası başlattı. Kampanyadan elde edilecek gelir, sanatçılara ya da kurum ve/ya kültür-sanat çalışanlarına gönderilecek.

Beyrut’la bağı olan sanatçılar kampanya kapsamında üretimlerini satışa sundu. Kampanyadan elde edilecek gelir birebir sanatçılara ya da kurum ve/ya kültür-sanat çalışanlarına gönderilecek.

“Dünya çekti gitti, ben seni taşımalıyım”, Banu Cennetoğlu

7 Eylül’de sona erecek bağış kampanyası şu ifadelerle tanıtılıyor:

“Bizler, yolu Beyrut’tan geçmiş, orada çalışmış, üretmiş, dostluklar kurmuş ve iletişimi devam eden sanatçılar olarak Beyrut’ta yaşanan patlama sonrası arkadaşlarımıza bir yardımda bulunabilmek için bir bağış kampanyası başlattık. Çevremizdeki arkadaşlarımız da dahil olunca sayımız çoğaldı. Her birimiz bağış yapmak istediği işleri ortaya koydu ve şimdi bunu sizlerle paylaşıp elde edilecek geliri birebir sanatçılara ya da kurum ve/ya kültür-sanat çalışanlarına göndermek için çalışıyoruz.”

“Blockade”, Onur Ceritoğlu

İlgilenilen iş için hemen altında bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla temasa geçilebiliyor. Satın alma koleksiyoner ve sanatçı/yetkili arasında olacak, ödeme ve iş teslimi gibi süreç karşılıklı tamamlanacak ve sanatçı/yetkili satış sonrası elde edilen geliri bahsedilen web sitesi ile Beyrut’a gönderilecek.

Toplanılan bağışlar web sitesi üzerinden sanatçılara, kültür-sanat çalışanlarına ya da kurumlarına yollanacak. Ayrıca bağış yapmak isteyenler yine bu adresi kullanabilecek.

Bağışlanan işlerin listesine ise buradan ulaşılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal