Bergüzar Korel’den Beşiktaş’a 10 milyon TL bağışlayan Rahmi Koç’a çağrı

Bergüzar Korel’den Beşiktaş’a 10 milyon TL bağışlayan Rahmi Koç’a çağrı

Oyuncu Bergüzar Korel, Beşiktaş’a 10 milyon TL bağışlayan iş insanı Rahmi Koç’a çocukları yaşatmak için çağrıda bulundu.

Rahmi Koç, Beşiktaş’ın “Bırakmam Seni” kampanyası kapsamında Vodafone Park’ta düzenlediği “Ödül Senin” gecesinde kulübe 10 milyon TL bağışladı. Bergüzar Korel de futbol kulüplerinin düzenlediği bağış kampanyalarında bir gecede astronomik rakamlara ulaşılırken, hasta çocukları yaşatmak için başlatılan kampanyaların yavaş ilerlemesine tepki gösterdi. Korel, Rahmi Koç’a da çağrı yaparak “Bu çocuklar için de yapabileceğiniz bir şeyler vardır öyle değil mi?” dedi.

Korel’in sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

“O kadar üzgün ve öfkeliyim ki… Bir gecede kulüpler için milyonlar toplanırken çocukları yaşatmak için başlatılan kampanyalar o kadar yavaş ilerliyor ki bu yavrular ölüyor!!! Anlatabiliyor muyum??? Bas bas bağırıyoruz zaman yok diye! Aileler çocuklarını yaşatmak için kendi imkânları ile kampanya yapıp çırpınıyorlar. Bir yavrumuz daha melek oldu… Söyleyecek çok sözüm var, hiçbiri o ailenin şu an yaşadığı acıyı anlatamaz… Bas bas bağırmamın, her gün bu çocukları paylaşmamın sebebi bu! Ne olur hepiniz bir çocuğun kampanyasını sahiplenip paylaşsanız, çağrıda bulunsanız? Ne kaybedersiniz??? Yer yok mu profillerinizde, yukarı kaydırlarınız arasında?

“Bir gecede Beşiktaş kulübüne 10.000.000 TL bağışlayan sayın Rahmi Koç ve Koç Holding, her zaman yardımseverliğiniz ile hepimizin saygısını ve sevgisini kazandınız. Benden size açık çağrı… Bu çocuklar için de yapabileceğiniz bir şeyler vardır öyle değil mi?  Ve diğer iş insanları… Bir çocuğun hayatından daha önemli ne olabilir? Sahiplenin bu yavruları ve hayatlarını kurtarın…”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal