Antonio Banderas koronavirüse yakalandı

Antonio Banderas koronavirüse yakalandı

Usta oyuncu Antonio Banderas, koronavirüse yakalandığı için 60’ıncı yaş gününü karantinada geçirmek zorunda olduğunu açıkladı.

FilmLoverss’ın Variety’den aktardığı habere göre, geçen yıl “Acı ve Zafer” (Dolor y gloria) filmiyle en iyi erkek oyuncu dalında Oscar’a aday gösterilen usta oyuncu Antonio Banderas koronavirüse yakalandığını açıkladı. İspanyol oyuncu Twitter hesabından yaptığı açıklamada 60’ıncı yaş gününü karantinada kutlamak zorunda kaldığını duyurdu.

Banderas yaptığı açıklamada “Görece iyi ama sadece normalden biraz daha yorgun hissediyorum. Dünyadaki pek çok insanı etkileyen bulaşıcı hastalığın üstesinden gelmeme izin vereceğini umduğum tedaviye uyarak mümkün olan en kısa sürede iyileşeceğimden eminim” ifadelerini kullandı.

Antonio Banderas ayrıca tedavi boyunca izolasyonu verimli değerlendirmek istediğini dile getirdi. Banderas paylaşımını “Bu izolasyonu okuyarak, yazarak, dinlenerek ve heves ile geldiğim 60 yaşıma anlam verecek planlar yaparak geçireceğim. Hepinizi kucaklıyorum” sözleriyle noktaladı.

Başarılı oyuncunun paylaşımından sonra İspanyol aktör ve komedyen Santi Rodriguez geçmiş olsun dileklerini ileterek “Sevgili Antonio, koşullar bir şeyleri kutlamak için en iyi durumda olmasa bile iyi dileklerimi gönderiyorum. Umarım doğum gününü en iyi şekilde kutlayacaksın.” ifadelerini kullandı.

“Maskeli Kahraman Zorro” (The Mask of Zorro), “Bir Zamanlar Meksika’da” (Once Upon a Time in Mexico), “İçinde Yaşadığım Deri” (The Skin I Live In) filmleriyle bilinen İspanyol oyuncu, geçen yıl Pedro Almodóvar’ın “Acı ve Zafer” filminde rol aldı. Banderas son olarak Patrick Hughes’ın “The Hitman’s Wife’s Bodyguard” filminde oynadı. Film 2021 yılında gösterime girecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-postanız paylaşılmaz. * işaretli alanların girilmesi zorunludur.

İptal